טבריה: התשואה הגבוהה ביותר למשקיעי נדל”ן

טבריה: התשואה הגבוהה ביותר למשקיעי נדל”ן
השקעה מבוקשת. נדל"ן
צילום: יצחק טסלר

הריבית הנמוכה בשילוב עם ירידות השערים בבורסה בתקופה האחרונה גרמו לעלייה חדה במספר המשקיעים שהוציאו את כספם משוקי ההון ומחליטים לרכוש דירה להשקעה. מחקר חדש של יד2 בדק את התשואה שניתן לקבל הדירות למגורים באזורים שונים בישראל.
על פי המחקר, בטבריה ניתן לקבל את התשואה הגבוהה ביותר בישראל על דירת 4 חדרים – 4.29%. בנתניה התשואה עומדת על 3.25% ובתל אביב התשואה על דירת 4 חדרים עומדת על 2.56% בלבד. ישוב חדש יחסית ברשימה הוא כרמיאל. התשואה לדירת 4 חדרים בכרמיאל עומדת על 3.37% נכון לסוף יולי. מדובר על המקום ה-12 בדירוג היישובים הנהנים מהתשואה הגבוהה ביותר. מנתוני יד2 עולה כי דירת 4 חדרים עולה בממוצע כמיליון שקל ודמי השכירות עומדים על 2,852 שקל. התשואה על דירת 3 חדרים גבוהה יותר ועומדת על 3.88% ודמי השכירות על 2,073 שקל.

השקעה מבוקשת. נדל"ן|צילום: יצחק טסלר
השקעה מבוקשת. נדל”ן|צילום: יצחק טסלר

לדברי רן בן אברהם, סמנכ”ל השיווק והייזום בצמח המרמן, הבונה בעשור האחרון מאות יח”ד בכרמיאל “מדובר בנתונים מצויינים לכרמיאל. התשואה מספיק גבוהה בכדי שהיא תעודד משקיעים לרכוש דירה ולהוסיף לשוק דירות להשכרה. בשנים האחרונות הביקוש לדירות להשכרה עלה בעיקר על ידי זוגות צעירים חלקם תושבי כרמיאל וחלקם תושבי הסביבה והקריות”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *