עמותה תבנה במגדל העמק

עמותה תבנה במגדל העמק
"בשורה אמיתית". הפרויקט מגדל העמק
צילום: יח"צ

על אף המחיר הנמוך הצפוי לדירות (החל מ-798,000 ₪), לא מדובר בפרויקט השייך למחיר למשתכן

במסגרת מכרז של רשות מקרקעי ישראל בשכונת שריד החדשה במגדל העמק הממוקמת בקו המערבי הפונה לשטחים הירוקים של מגדל העמק, יצא מכרז שנסגר בשבוע שעבר ותוצאותיו פורסמו השבוע, זכתה עמותת יסודות המגדל – מגדל העמק.
במסגרת העמותה, משווקות הדירות על ידי סוכנות הנדל”ן ‘שביט-רייכנטל’. בפרויקט 60 דירות בחלוקה לקוטג’ים, דירות גן, דירות גג ומיני פנטהאוזים בקומפלקסים נמוכים של עד שתי קומות (גן וגג). יתר הדירות שבפוטנציאל הקרקע וייבנו בסמוך הינם ברבי-קומות ומלבד דירות אלו לא צפויות להבנות בשכונת שריד דירות קרקע נוספות.
העמותה עתידה לגייס חברים חדשים נוספים המעוניינים לרכוש דירות מאלו הצפויות להתווסף לפרויקט.

"בשורה אמיתית". הפרויקט מגדל העמק|צילום: יח"צ
“בשורה אמיתית”. הפרויקט מגדל העמק|צילום: יח”צ

היתרון המשמעותי של הפרויקט הינו בכך שבנייתו בקו האחרון לנוף באזור המערבי של מגדל העמק, הפונה לשטחים ירוקים. ראוי לציין, כי על אף המחיר הנמוך הצפוי לדירות (החל מ- 798,000 ₪) לא מדובר בפרויקט השייך למחיר למשתכן אלא בהקמת עמותה המתפקדת כקבוצת רכישה לשם בניית יחידות צמודי קרקע בסטנדרטים גבוהים.
את הייעוץ מקבלת עמותת יסודות המגדל לאורך הפרויקט באמצעות קרן קידום וריכוז פרויקטים בראשות אריה עופרי, המשמש כחבר בוועד עמותת חריש המאוחדת וכיהן בעבר כראש מועצה אזורית שומרון וכפרויקטור מטעם משרד השיכון (ליווה במסגרת זו את ההרחבה בישובים מצפה הילה ושניר). הפרויקט מלווה על ידי משרד עורכי הדין מנשה דורסט ושות’ באמצעות עוה”ד גל מנשה ורונן חיון.
אמיר רייכנטל מבעלי סוכנות הנדל”ן שביט רייכנטל אמר: “שמחנו מאוד לקבל את תוצאות המכרז. מדובר בפרויקט חדש ואיכותי במיקום מדהים עם נוף שדות ירוקים ופסטורליות הכל כך ייחודית לעמק ובמחיר שכנראה לא יחזור בעתיד. זו בשורה אמיתית למגדל העמק”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *