מתחם קוטג’ים נוסף בק. אתא

מתחם קוטג’ים נוסף בק. אתא
שכונת גבעות אלונים
הדמיה: ויופוינט

היוזמה מפתיעה מאחר ובשנים האחרונות רואים ירידה עקבית בבניית צמודי קרקע

חברת שרביב מוציאה לשיווק מתחם נוסף של צמודי קרקע דו משפחתיים, על מגרשים גדולים במיוחד, בפרויקט גבעת אלונים בקרית אתא. המתחם החדש, בלב השכונה וסמוך לפארק, כולל 6 קוטג’ים דו משפחתיים על מגרשים בגדלים שנעים בין 420-500 מ”ר.

מדובר בשיווק הראשון והיחיד של צמודי קרקע מסוג זה בכל הפרויקט. הקוטג’ים מתפרסים על פני 170 מ”ר, עם תכנון גמיש המאפשר שינויים מבניים, וכוללים גינות גדולות. מחירם: החל מ-2.5 מיליון שקל. סוג זה של צמודי קרקע משווק במקביל לצמודי קרקע בשטח של כ-153 מ”ר על מגרשים בגדלים שנעים בין 210-300 מ”ר, הנמכרים החל מ-1.84 מיליון שקל.

שכונת גבעות אלונים|הדמיה: ויופוינט
שכונת גבעות אלונים|הדמיה: ויופוינט

שרה אילין, מנהלת השיווק בחברת שרביב: “גודל המגרש והתכנון הגמיש מאפשר לתכנן ולייצר יחידת דיור נפרדת, המתאימה למתבגרים. בשנים האחרונות אנחנו רואים ירידה עקבית בבניית צמודי קרקע. הסיבות לכך הן בעיקר מחירי הקרקעות שממשיכות לעלות, ותוכניות הבינוי החדשות, שהן יותר צפופות. אחד העקרונות שמנחים אותנו בתכנון הפרויקט הוא שצפיפות הבנייה תהיה נמוכה”. חברת שרביב מקימה בסך הכל בשכונת גבעת אלונים 610 יחידות דיור, דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. דירת 4 חדרים נמכרת בפרויקט החל מ-1.17 מיליון שקל, ודירת 5 חדרים החל מ-1.29 מיליון שקל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *