חיפה: דירות אחרונות ב”מנרב בשמורה”

חיפה: דירות אחרונות ב”מנרב בשמורה”
דירות אחרונות. מנרב בשמורה
הדמיה: ארקריאקטיב והאדריכל דני בסנוסוב

בחברת מנרב גם מדווחים כי במיזם “מנרב על הים” שבעכו, 100 דירות כבר נמכרו

חברת מנרב מדווחת כי, בבניין הראשון בפרויקט היוקרה “מנרב בשמורה”, נותרו למכירה 9 דירות אחרונות של 5 חדרים, במחיר החל מ- 1,970,000 שקל. סמנכ”ל השיווק בחברת מנרב אבי ביתן, מציין כי צמד מגדלי היוקרה “מנרב בשמורה” כוללים 156 יח”ד, כאשר תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות יוקרה של 5 חדרים ופנטהאוזים 6 חדרים. בכל קומה, 4 דירות מרווחות, כ- 120-145 מ”ר עם מרפסות מרווחות, כ- 15-27 מ”ר.

בחברת מנרב גם מדווחים כי במיזם “מנרב על הים” שבעכו, 100 דירות כבר נמכרו, מתוך 134 יח”ד שהוצאו למכירה בשני הבניינים הראשונים. “מנרב על הים” בעכו יכלול 402 יח”ד.

דירות אחרונות. מנרב בשמורה | הדמיה: ארקריאקטיב והאדריכל דני בסנוסוב
דירות אחרונות. מנרב בשמורה | הדמיה: ארקריאקטיב והאדריכל דני בסנוסוב

גם בקריות מכירת דירות נמצאת בפריחה. חברת שרביב החלה לשווק את המגדל השני במתחם “מגדלי גבעת אלונים”. במתחם רביעיית מגדלים הכוללים 188 דירות, במגדלים בני 18 ו-10 קומות, שייבנו בפסגת הגבעה. הפרויקט כולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מדובר בשלב משמעותי בבניית השכונה, שנמצאת בשנה האחרונה בתנופה של פיתוח, בנייה ואיכלוס.

מכירת המגדל הראשון (62 דירות), שיצא לשיווק לפני מספר חודשים, נמצאת בעיצומה. בימים אלו יוצא לשיווק המגדל השני, בן 10 קומות, עם 32 דירות. המגדל ייבנה בסטנדרט גבוה ויכלול לובי, חדר כושר ומועדון לפעילות חברתית לילדים ומשפחות.

לרגל ההשקה יוצאת החברה במחירים מיוחדים: דירות 4 חדרים החל מ-1.22 מיליון שקל, דירות 5 חדרים החל מ-1.35 מיליון שקל.

בנוסף, חברת האחים בוסקילה הוןידעה השבוע כי היא בונה פרויקט חדש במשכנות האומנים שבקרית מוצקין. הפרויקט ייבנה בקומפלקס של 96 יחידות דיור, בפריסה של 13 בניינים מפוארים בני 4 קומות, רק שתי דירות בכל קומה, עם מגוון דירות מרווחות בנות 5 או 6 חדרים, וחלל פנימי בגובה 3.10 מטר, גבוה מהסטנדרט המוצע היום בשוק.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *