מבצע: דירות בהנחה לקהילה עירונית בפייסבוק

מבצע: דירות בהנחה לקהילה עירונית בפייסבוק
חברים יש גם בפייסבוק. פרויקט שתית FIRST
צילום: יח"צ

חברת שתית המקימה את פרויקט שתית FIRST תציע דירות בהנחה של עד כ- 170 אלף שקל למצטרפים לקהילה העירונית שנפתחה בקבוצה בפייסבוק על ידי חברת אנגל-שביט צרכנות נדל”ן חכמה.
אור שביט מבעלי חברת אנגל שביט מארגנת הקהילה העירונית: “מעבר להנחה במחיר הדירה יזכו חברי הקהילה להנחות נוספות ככח קבוצתי ברכישות מרוכזות מה שמתבטא בחסכון של עשרות אלפי שקלים נוספים על תחומים נוספים כגון ייעוץ משכנתא, רכישת מטבח, כלים סניטריים לדירה ועוד”
פרויקט שתית FIRST של חברת שתית ממקום במרכז שכונת משכנות האומנים (כורדני) והוא מונה 67 יחידות דיור בתמהיל דירות של 4,5 חדרים ופנטהאוזים. מחיר דירת 4 חדרים בפרויקט החל מ- 1.316 מיליון שקל.

חברים יש גם בפייסבוק. פרויקט שתית FIRST|צילום: יח"צ
חברים יש גם בפייסבוק. פרויקט שתית FIRST|צילום: יח”צ

הפרויקט ממוקם בשכונת משכנות האומנים, הנמצאת בחלקה הצפוני של קריית מוצקין. בשכונה מתוכננות להיבנות כ-3,500 יחידות דיור על פני שטח של כ- 830 דונם.
“ההנחה הממוצעת לרכישת דירה באזור באמצעות הקהילה יכולה להגיע ל- 170 אלף שקל לעסקה, תלוי בגודל הדירה”, ציין אור שביט מבעלי חברת אנגל-שביט. “ההנחה באה לידי ביטוי בחסכון של כ-60 אלף שקל ברכישת הדירה עצמה, וחיסכון נוסף של עד 110 אלף שקל ברכישות מרוכזות של המשכנתא, רכישות מספקי משנה וכדומה וליווי הרוכשים לאורך תקופת הבנייה ועד האכלוס, באיתור משותף של נותני שירות והספקים הטובים ביותר לדירה, מה שמתבטא בחסכון של עשרות אלפי שקלים נוספים על תחומים נוספים כגון ייעוץ משכנתא, רכישת מטבח, כלים סניטריים לדירה ועוד”, ציין שביט.

כתובת העמוד בפייסבוק


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *