בת ים: נמכרו 85 דירות במגדל “לייטהאוס”

בת ים: נמכרו 85 דירות במגדל “לייטהאוס”
הכל זהב. פיבקו צילום: יח"צ

המיזם כולל 194 דירות ופנטהאוזים יוקרתיים, אותם תכנן האדריכל אילן פיבקו

חב’ YBOX השקעות, הודיעה לאחרונה כי היא השלימה מכירה של 85 דירות בפרויקט מגדל “לייטהאוס”. המגדל אותו יזם איש העסקים יעקב גורסד, ממוקם בשכונת פארק הים, כ-500 מטר בלבד מחוף הים, קרוב לטיילת וסמוך לקו הרכבת הקלה שעתידה לקום בעיר.

המגדל יתנוסס לגובה של 41 קומות וכולל 194 דירות בתמהיל רחב דירות 2,3,4,5 חדרים וכן פנטהאוזים יוקרתיים. במקום ייבנו גם חדר כושר, בריכה, מועדון דיירים, לובי מפואר ועוד, כאשר על המיזם חתום האדריכל אילן פיבקו, אשר תכנן את המעטה החיצוני של המבנה בגוון זהב חם. קירות המסך מהם יבנה כל המגדל, יעניקו לדיירים נוף ייחודי לים.

הכל זהב. פיבקו צילום: יח"צ
הכל זהב. פיבקו
צילום: יח”צ

מחירים: מיני פנטהאוז בשטח של 170 מ”ר + מרפסת של 20 מ”ר, קומה 40 עם נוף לים עולה 5.5 מיליון ₪, דירות 5 חדרים בשטח של 136 מ”ר בקומות 33-35 עם נוף לים נמכרו תמורת 3.5 מיליון כל אחת.

חב’ YBOX הינה בעלת מוניטין רב בפרוייקטים של נדל”ן למגורים ונדל”ן מסחרי ובנתה את פרוייקט “רביעית פלורנטין” בת”א הכולל 250 יח’ דיור , פרוייקט וילה וי- בחדרה הכולל 300 יח’ דיור, 4 מגדלי מגורים בנווה אביבים בנתניה, פרוייקט יפו-יהודה הימית 38 הכולל 150 יח’ דיור, פרוייקט פינוי בינוי בשכונת פלורנטין להקמת 120 יח’ דיור, בית SIXTEEN בניין משרדים בן 8 קומות ברמת החיל, בית פולק (בניין לשימור) באחד העם 20 – הכולל משרדים ומסחר, שדרת הקניות והמסחר ברביעיית פלורנטין, בית אורוקה ברמת החייל ועוד.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *