ביאליק: הוכרזו הזוכים במכרז

ביאליק: הוכרזו הזוכים במכרז
הגרלה נוספת בקרוב. בנייה
צילום: אתר pixabay.com

המחירים בשכונת נאות אפק יהיו זולים ב-20 אחוז לזכאי מחיר למשתכן

רשות מקרקעי ישראל הכריזה השבוע על היזמים הזוכים לבניית דירות במסגרת התוכנית הממשלתית ‘מחיר למשתכן’ בקרית ביאליק. 836 יחידות דיור מתוך 1,042 שייבנו בשכונת נאות אפק יוקמו על ידי חברת “גיא ודורון לוי”. 206 דירות נוספות ייבנו על ידי סלע בינוי.

המחיר הממוצע לדירת 100 מ”ר צפוי לנוע בין 970 אלף למיליון שקל. מחירה הממוצע של דירת 120 מ”ר ינוע בין 1.19-1.15 מיליון שקל, ואילו דירות 130 מ”ר יתומחרו סביב 1.25 מיליון שקל. מחיר זה כולל מע”מ ואת חישוב מחיר החניה, המחסן והמרפסת. במחיר זה מגולמת הנחה של 20 אחוז מהערכת השמאי.

ההגרלות לקניית הדירות במחירים המוזלים צפויות להיערך במחצית הראשונה של 2017. על פי ההערכות, תחילת האכלוס בפרויקט צפויה בתוך כשלוש וחצי שנים. אל מכרזי הדירות במתכונת מחיר למשתכן יכולים לגשת זכאים בלבד, וכל הדירות שייבנו במסגרת זו יימכרו לזכאי משרד השיכון בלבד. זוכה במכרז לא יוכל למכור את הדירה המוזלת במשך חמש שנים ממועד קבלת המפתח, אך יוכל להשכיר אותה בשוק החופשי.

הגרלה נוספת בקרוב. בנייה| צילום: אתר pixabay.com
הגרלה נוספת בקרוב. בנייה| צילום: אתר pixabay.com

שכונת נאות אפק היא פרויקט משותף לקרית ביאליק ורשות מקרקעי ישראל, הכוללת 4,573 יחידות דיור.

בנייני הדירות בשכונה יוקמו עד לגובה של 25 קומות. הדירות בפרויקט יהיו בנות 4-6 חדרים, והמפרט יכלול מרפסות וחניות מקורות.

חברת הניהול והפיקוח ח.פ.ת מנהלת את הקמת השכונה, הנבנית על מתחם של כ-1,100 דונם. בשלב זה מבוצעות בשטח עבודות עפר חסרות תקדים בהיקפן, אשר נועדו להגביה את מפלסי הפיתוח של השכונה החדשה בכחמישה מטרים, ולהניח את התשתיות למערכות מתקדמות אשר יוטמנו בתוך הקרקע, כהכנה להקמת המבנים.

מעבר ל-836 יחידות דיור שישווקו במסגרת מחיר למשתכן, תשווק חברת גיא ודורון לוי עוד 162 יחידות דיור שיימכרו במכירה חופשית, וייתנו מענה למשפרי דיור ולא לזכאים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *