שיפור ברווח של חברת שלמה נדל”ן

שיפור ברווח של חברת שלמה נדל”ן
הנבה מהירה' ישראל רייף
צילום: אסף לב'

יו”ר החברה: “השלמת הפיתוח וההשבחה של הנכסים העיקריים של החברה בשנת 2015 באה לידי ביטוי בתוצאות הפעילות”

חברת שלמה נדל”ן רשמה רווח של כ-10 מיליון שקל בחצי הראשון של 2016. בתקופה המקבילה אשתקד הרווח היה 6 מליון שקל, כלומר חל שיפור של כ-66%. הרווח הכולל עומד על כ-11 מיליון שקל לעומת הפסד כולל של כ-4 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הכנסות החברה צמחו לכ-57 מיליון ₪ וכ-29 מיליון ₪ ברבעון 2, גידול של כ-10% בהשוואה לתקופות המקבילות אשתקד. הרווח הגולמי עבור המחצית הראשונה של 2016 נאמד בכ-29 מיליון ₪ וכ-15 מיליון ₪ עבור רבעון 2 – גידול של כ-20% בהשוואה לתקופות המקבילות אשתקד.
עיקר השיפור נובע מפתיחה לפעילות מלאה של הנכס המרכזי של החברה בגרמניה – מלון Wyndham Grand Frankfurt.
סך מאזן החברה גדל בששת החודשים הראשונים של השנה בכ-100 מיליון ₪ ועומד על כ-1.36 מיליארד ₪ עם יתרת נזילות גבוהה של כ-220 מיליון ₪ והון עצמי של כ-328 מיליון ₪.

הנבה מהירה' ישראל רייף| צילום: אסף לב'
הנבה מהירה’ ישראל רייף| צילום: אסף לב’


יש לציין כי, במחצית הראשונה של שנת 2016, דיווחה החברה על רכישה של שני נכסי נדל”ן מניב בהיקף כולל של כ-90 מ’ ₪: בניין משרדים באור יהודה ומרכז מסחרי ומבנה מסחרי בצפון גרמניה. כמו כן השלימה החברה הנפקה של סדרת אג”ח בהיקף 100 מ’ ₪.
ישראל רייף , יו”ר שלמה נדל”ן ומבעלי החברה ציין: “השלמת הפיתוח וההשבחה של הנכסים העיקריים של החברה בשנת 2015 באה לידי ביטוי בתוצאות הפעילות. המלון בפרנקפורט עומד בתחזיות החברה ומציג שיפור משמעותי ברווח התפעולי. בשנת 2016 אנו ממשיכים ברכישה ופיתוח של נכסי נדל”ן מניב איכותיים בישראל ובגרמניה העומדים בקריטריונים שלנו להשקעה: מיקום טוב, נגישות לנתיבי תנועה עיקריים, שוכרי עוגן ראויים והנבה מהירה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *