קבוצת “שמיר הנדסה” זכתה במכרז להקמת מרכז הקניות החדש “SEVEN” באום אל-פאחם

קבוצת “שמיר הנדסה” זכתה במכרז להקמת מרכז הקניות החדש “SEVEN” באום אל-פאחם
צפוי להיפתח לקראת לקראת סוף שנת 2017. מרכז "SEVEN" באום אל-פאחם
צילום הדמיה: יח"צ


מרכז הקניות “SEVEN” מוקם ע”י חברת “מידאס” וקבוצת “רקע” על מגרש של 19 דונם מתוכם 9,000 מ”ר בנוי הכוללים בתוכם מגרש חנייה צמוד לכ-500 כלי רכב בהשקעה של כ-60 מיליון ש”ח

קבוצת “שמיר הנדסה” המתמחה בבניית מרכזים לוגיסטיים מרכזיים ומסחריים זכתה במכרז לבניית מרכז הקניות “SEVEN” באום אל-פאחם. בימים אלו מתבצעות עבודות התשתית במתחם. מרכז הקניות “SEVEN” מוקם ע”י חב’ “מידאס” וחב’ “רקע”.

“SEVEN” – אום אל פחם מוקם בכניסה לעיר על כביש 65 על מגרש של כ-19 דונם מתוכם 9,000 מ”ר בנוי הכוללים בתוכם מגרש חנייה צמוד וכ-500 כלי רכב- בהשקעה של כ-60 מיליון ש”ח.

בשלב השני יוקם מבנה נוסף על מגרש צמוד בשטח של כ-7000 מ”ר נוספים ויכלול בין השאר מרפאות אזוריות.

מרכז הקניות “SEVEN” יכלול כ-40 בתי עסק מתוכם 75% רשתות ארציות וכ-25% עסקים מקומיים.

המרכז צפוי להיפתח לקראת לקראת סוף שנת 2017.

יואב קפלן מנהל ושותף בקבוצת “רקע” ציין היום (ב’) כי מרכז הקניות “SEVEN” הוא יוזמה ייחודית המהווה ציר לחיבור בין אוכלוסייה ערבית העוברת בשנים האחרונות מהפכה כלכלית חברתית לבין עסקים קמעונאים. “דרך הכלכלה אפשר יהיה בעתיד להגשים את החזון של קיום משותף”, קבע קפלן.

קבוצת “שמיר הנדסה” מתמחה בבניית מרכזים לוגיסטיים ומסחריים ברחבי הארץ.

בראש הקבוצה עומדים משה שרשוב ויוסי רודה. בין הפרויקטים השונים שהקימה הקבוצה בשנים האחרונות גם המחלבה החדשה בתל יוסף עבור חברת “תנובה”, המרכז הלוגיסטי של “טמפו” בכביש החוף, מפעל “בייגל בייגל” בצפת עבור חברת “יוניליוור”, מפעל “חוגלה-קימברלי” בעפולה, מרכזי BIG שונים ברחבי הצפון, מרכז לחברת “קרסו”, יקבי “כרמל” בפארק התעשייה אלון תבור, “ניסקו ארדן” במודיעין ועוד מרכזים רבים נוספים ברחבי הארץ.

צפוי להיפתח לקראת לקראת סוף שנת 2017. מרכז "SEVEN" באום אל-פאחם | צילום הדמיה: יח"צ
צפוי להיפתח לקראת לקראת סוף שנת 2017. מרכז “SEVEN” באום אל-פאחם | צילום הדמיה: יח”צ

חברת “מידאס” הוקמה בשנת 2006. בשנת 2008 נרכשה ע”י משפחת שטיינמן ומשפחת רוטלוי. בשנים האחרונות החברה פעילה בשוק הנדל”ן המניב, והקימה את מתחם “שרונה” בת”א ולחברה גם נכסים מניבים בבריטניה.

חברת “מידאס” מנוהלת כיום ע”י רן שטיינמן, פעיל למעלה מ-20 שנה בענף הנדל”ן ולשעבר סמנכ”ל יזום של קבוצת “נכסים ובניין, ואבישי אברהם”, רו”ח וסגן יו”ר קבוצת “דנשר” לשעבר.

שטיינמן הוא שמאי מקרקעין בהכשרתו המקצועית.

קבוצת “רקע” הוקמה בשנת 2002 על ידי אנשי העסקים ירון רוקמן, יואב קפלן ורון עתיר.

עיקר פעילות הקבוצה הנה בתחום הייזום של נדל”ן מסחרי. היא כוללת בין השאר מתחם נדל”ן גדול הצמוד לתחנת הרכבת של אשדוד שבו היא שותפה, ביחד עם שותפים נוספים ועם מושב שדה עוזיה.

על חלק מהמתחם הוקם בשותפות עם חברת “ביג” למרכזים מסחריים, מתחם ‘Big Fashion’ אשדוד שנפתח בחודש אפריל 2015. כמו גם,שטחי מסחר ותעסוקה נוספים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *