עכו: בונים מרכז עסקים מעל הקניון

עכו: בונים מרכז עסקים מעל הקניון
עסקים וקניות. קניון עכו
הדמיה: צימר אדריכלים

עסקים וקניות. קניון עכו|הדמיה: צימר אדריכלים
עסקים וקניות. קניון עכו|הדמיה: צימר אדריכלים

מרכז עסקים חדש ייבנה מעל קניון עזריאלי בעכו בהשקעה של 50 מיליון שקלים. מרכז העסקים יכלול שתי קומות אשר יתווספו לקניון ויכללו 9,000 מ”ר. עבודות הבנייה עשויות להתחיל מיד לאחר תקופת החגים הקרובה ולהסתיים כשנה לאחר מכן. מרכז העסקים החדש עתיד להוות מרכז משמעותי באזור חיפה והצפון בעיקר הודות לכביש העוקף החדש המחבר בדקות ספורות בלבד בין חיפה, הקריות ועכו. שיווק המשרדים החל בחודש האחרון, כשמחיר המטרה עומד על 50-60 שקלים למ”ר.
מנכ”ל קניון עזריאלי עכו, רפאל בולניק: “בתקופה האחרונה העיר נמצאת בתנופה ואיתה תכניות רבות אשר עתידות למצב את עכו במרכז המפה העסקית, התיירותית שתוביל להתפתחות מסחרית של העיר, כל אלו מעצימים את הדרישה של גופים מסחריים לפתיחת עסקים ומשרדים. מרכז המסחר שיבנה מעל הקניון הינו הגדול ביותר בעכו וימצב את הקניון כמרכז העסקים החדש של עכו והגליל המערבי”.
קניון עזריאלי נפתח לקהל הרחב בשנת 2011. עזריאלי עכו הוא הקניון ה-12 של קבוצת עזריאלי והקניון היחיד של הקבוצה בכל הצפון. בבניית הקניון הושקע סכום של 130 מיליון שקל. הקניון נמצא במיקום אסטרטגי ומתפתח באזור המודרני של עכו ובמרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת, חוף הים, בתי מלון מרכז העיר ואמצעי תחבורה ראשיים. גישה מהירה לכביש 4, כביש עוקף קריות, מנהרות הכרמל ובעתיד חיבור למחלף כביש 6. שטחו של הקניון הוא 12,500 מ”ר ובו כ- 90 חנויות ודוכנים. טווח דמי השכירות למ”ר נע בין 120-200 שקלים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *