יזמים מישראל יירכשו מלון במדריד

יזמים מישראל יירכשו מלון במדריד
מלון Gran Atlanta במדריד
צילום מסך: hotelgranatlanta.com/en/

חברת פתאל אירופה וחברת ש.י.ר שלמה נדל”ן ישלמו 24 מיליון אירו תמורת מלון הכולל 180 חדרים

חברת פתאל אירופה וחברת שלמה נדלן חתמו כל הסכם לרכישה במשותף של מלון Gran Atlanta במדריד. כל אחד מהצדדים יחזיק במחצית מהנכס שעלותו כ-24 מיליון אירו. המלון הינו ברמת 4 כוכבים ומכיל 180 חדרים, 5 חדרי ישיבות וכנסים, מסעדה וחניון תת קרקעי. בכוונת החברות להשקיע בשיפוץ המלון ושדרוגו בסכום נוסף של כ-5.5 מיליון אירו.

מלון Gran Atlanta במדריד|צילום מסך: hotelgranatlanta.com/en/
מלון Gran Atlanta במדריד|צילום מסך: hotelgranatlanta.com/en/

עוד עולה מהדיווח, כי החברות מתעדות לקבל מימון חיצוני של 60% מהיקף העסקה מתאגיד בנקאי זר. מועד השלמת העסקה צפוי ב- 30.9.2016.

במקביל, חתמו החברות על הסכם שכירות עם חברה בבעלות מלאה של פתאל אשר תשכור את המלון לתקופה של 20 שנה תמורת דמי שכירות קבועים של 2.1 מ’ אירו ודמי שכירות משתנים כפונקציה של הכנסות המלון מעל 5 מ’ אירו.

המלון ממוקם במרכז מדריד, בצמוד לשדרת קסטיאנה, במרכז רובע העסקים של מדריד ובסמוך למתחם העסקים והקניות ה-AZCA ולאצטדיון קבוצת הכדורגל ריאל מדריד – סנטיאגו ברנבאו.

בשנת 2014 השכירה ש.י.ר שלמה נדל”ן מלון 5 כוכבים הכולל 192 חדרים בעיר מאנהיים לחברה בשליטת מלונות פתאל (החברה האם של פתאל אירופה) לתקופה של 25 שנה.

דוד פתאל, יו”ר דירקטוריון פתאל אירופה: “עסקה זאת תואמת את תכניתנו האסטרטגית לרכוש בשנים הקרובות 10 בתי מלון בספרד הממוקמים באזורים אטרקטיביים. אנו שמחים על המשך שיתוף הפעולה המוצלח עם חברת שלמה נדל”ן . אנו נמשיך לחזק את המותג “לאונרדו” באירופה באמצעות רכישות נוספות של בתי מלון במיקומים אטרקטיביים ועל ידי השבחת המלונות הקיימים”.

מתרחבים באירופה. דוד פתאל|צילום: יח"צ
מתרחבים באירופה. דוד פתאל|צילום: יח”צ

ישראל רייף, יו”ר הדירקטוריון שלמה נדל”ן: “זהו הנכס השלישי שאנו רוכשים בשנת 2016. אנו ממשיכים ברכישה ופיתוח של נכסי נדל”ן מניב איכותיים בישראל ובאירופה העומדים בקריטריונים שלנו להשקעה: מיקום טוב בעיר מרכזית, נגישות נתיבי תנועה עיקריים, שוכרי עוגן ראויים, פוטנציאל השבחה והנבה מהירה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *