חדרה: הושק מרכז המכירות והמבקרים בפרויקט SOHO

דירת שלושה חדרים תימכר במחיר של כמיליון שקל ומעלה וההערכה היא שצפויה עלייה בערך הנכסים באזור

חברת הנדל”ן ‘עמרם אברהם’ וחברת ‘טאוור החזקות’ השיקו מרכז מכירות חדש בפרויקט SOHO, אשר ממוקם בפינת הרחובות צה”ל ארלוזרוב, שבמרכז העיר חדרה.

המיזם ייבנה על קרקע שרכשה החברה בשטח של כ–4.8 דונם והצפוי לכלול מגדל מגורים בן 14 קומות ועוד 2 בנייני מגורים בני 6 קומות עם דירות בנות 5, 4, 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

בסך הכל ייבנו במקום 132 יחידות דיור, וכן כ–1,000 מ”ר של שטחי מסחר שיצטרפו ללמעלה מ–35 אלף מ”ר של נכסים מניבים, ובכלל זה מבני משרדים, מרכזים מסחריים לתעשייה קלה שהחברה בונה.

אלון עמרם, מנכ”ל חברת ‘עמרם אברהם’, הסביר כי יש תנופת בנייה במרכז העיר חדרה, בין השאר בזכות העובדה שהעירייה בחרה להשקיע מיליוני שקלים בשיקום ושיפור תשתיות, ובכלל זה החלפת תשתיות, הרחבת כבישים, שיפוץ מדרכות להולכי רגל ועוד.

בנוסף, צפויים להתבצע באזור מספר פרויקטים של פינוי-בינוי.

“בשל גורמים אלו”, אמר אלון, “אנו מעריכים כי, רבים מרוכשי הדירות הפוטנציאלים, יזהו הזדמנות נדל”ן ייחודית עבורם בפרויקט ויבחרו לרכוש לעצמם דירה, מתוך מחשבה על מגורים בבניין יוקרתי במרכז העיר עם אפשרות לעליית מחיר והשבחת הנכס שבבעלותם.

עמרם הוסיף וציין כי מסיבות אלו הוא מעריך המחירים של הנכסים באזור אמורים לעלות לדעתו בכ–25-30 אחוזים מעל מחירם הנוכחי.

עדי גייר, סמנכ”ל השיווק של החברה, הוסיף כי “חברת ‘עמרם אברהם’ מביאה למרכז העיר מפרט טכני לדירה ואיכויות בנייה מהגבוהות והטובות שישנם וגישת שיווק שונה, משום כך אני צופה את הצלחת הפרויקט בעיר”.

גייר הוסיף כי דירות 3 חדרים ימכרו במחיר של החל מ–1,080 מיליון ש”ח, דירות 4 חדרים ימכרו במחיר של החל מ–1,250 מיליון ש”ח, ודירות 5 חדרים החל מ–1,380 מיליון ש”ח”.

צפי לעליית מחירים. פרויקט סוהו
הדמיה: יח”צ


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *