שלב ב’ בפרויקט ההשכרה ארוך הטווח הראשון בישראל אוכלס

שלב ב’ בפרויקט ההשכרה ארוך הטווח הראשון בישראל אוכלס
פרוייקט "רובינשטיין על הפארק" כולל 14 בניינים, ובסך הכל 238 יחידות דיור. בתמונה: פרויקט הדיור "רובינשטיין על הפארק"
צילום: יח"צ

חברת “א.א רובינשטיין” אכלסה את שלב ב’ בפרויקט ההשכרה ארוך הטווח הראשון בישראל, “רובינשטיין על הפארק” בשכונת נאות עוזי ברעננה

פרויקט “רובינשטיין על הפארק” כולל 14 בניינים בני 6 קומות ובסה”כ 238 יחידות דיור.

הדירות בפרויקט מיועדות להשכרה לטווח ארוך לתקופה של בין שנה וחצי ועד 20 שנה ומאפשרות לשוכרים בטחון אישי של כתובת מגורים קבועה ללא תלות בהחלטות שרירותיות של בעלי דירות פרטיים.

כ-25% מכלל הדירות בפרוייקט מיועדות להשכרה לזכאי משרד השיכון במחירים נמוכים בכ-20% ממחירי השכירות באזור ובימים אלו הוגרלו 15 הדירות הראשונות המיועדות לזכאים בפרוייקט.

חברת “א.א. רובינשטיין” שבנתה ושיווקה את פרויקט הדיור הראשון בישראל להשכרה ארוכת טווח בשכונת נאות עוזי ברעננה, “רובינשטיין על הפארק”, הממוקם במערב רעננה ליד הפארק בסמיכות למוסדות ציבוריים רבים (בי”ס, גני ילדים, מתנ”ס, קאנטרי קלאב ועוד ), מאכלסת בימים אלו את שלב ב’ של הפרויקט הכולל 34 יחידות דיור.

פרוייקט "רובינשטיין על הפארק" כולל 14 בניינים, ובסך הכל 238 יחידות דיור. בתמונה: פרויקט הדיור "רובינשטיין על הפארק" |צילום: יח"צ
פרוייקט “רובינשטיין על הפארק” כולל 14 בניינים, ובסך הכל 238 יחידות דיור. בתמונה: פרויקט הדיור “רובינשטיין על הפארק” |צילום: יח”צ

יונית הראל ידלין, מנהלת הפרויקט ציינה היום (א’) שכ-25% מכלל הדירות בפרויקט (60 דירות בסך הכל)  מוקצות לזכאי משרד השיכון, במחירים נמוכים ב-20% ממחירי השכירות באזור.

בימים אלו הוגרלו 15 הדירות הראשונות בפרוייקט המיועדות לזכאי משרד השיכון, והן יאוכלסו במהלך השבועות הקרובים.

עד כה אוכלסו בפרוייקט כ-75 יח’ דיור בשלב א’ ו-ב’.

פרוייקט “רובינשטיין על הפארק” כולל 14 בניינים, ובסך הכל 238 יחידות דיור.

הפרוייקט כולל מגוון גדול של סוגי דירות, דירות גן בנות 4 חדרים, דירות 4 חדרים, דירות 4.5 חדרים, דופלקסים בני 5 חדרים ודופלקסים בני 5.5 חדרים בשטח בנוי של בין 96 מ”ר ל 138 מ”ר.

דמי השכירות משתנים בהתאם לתקופת השכירות והינם ממוצעים לסביבה. ככל שתקופת השכירות ארוכה יותר, דמי השכירות נמוכים יותר.

מחברת “א.א רובינשטיין” נמסר כי במסגרת ניהול ואחזקת הפרויקט יועסקו 2 עובדי תחזוקה במשרה מלאה.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *