מיזם מגורים חדש בק. בביאליק

מיזם מגורים חדש בק. בביאליק
מבית לאטי. בנין בפרויקט פארק רקפות
הדמיה: OLIN20

המחיר הצפוי הוא מ-1.25 מיליון ועד 3.8 מיליון שקל לפנטהאוז יחיד בקומה הכולל בריכת שחייה פרטית

השבוע נערך טקס הנחת אבן הפינה לפרויקט “פארק רקפות” בגבעת הרקפות בקרית ביאליק, שמקימה חברת “לאטי יזמות ובנייה”.

פרויקט פארק רקפות יציע: דירות 3,4.5,6 חדרים וכן דירות גן עם גינה גדולה ודירות פנטהאוז במפלס אחד עם מרפסת גדולה, וכן דירת פנטהאוז “לופט” עם מרפסת רחבה. גודל הדירות ינוע בין כ-75 מ”ר לדירת 3 חדרים, ועד כ-170 מ”ר לדירת פנטהאוז 6 חדרים במפלס אחד. לכל דירה מרפסות גדולות, סוויטות הורים ונוף.

כל הדירות ייהנו משתי חניות תת קרקעיות ומחסן פרטי. בבניינים יהיה לובי ראשי דו קומתי מעוצב הכולל חדר כושר, מועדון דיירים ולובי כניסה עם עמדת שומר.

ליד הפרויקט ייבנה פארק ירוק עם מגוון פינות ישיבה, גני שעשועים ומסלולי טיול וריצה. לפרויקט גישה לצירים מרכזיים, מרכזי קניות ובסביבתו בתי ספר, גנים, קופת חולים ועוד.

מחירי הדירות: החל מכ-1.25 מיליון ועד 3.8 מיליון שקל לפנטהאוז יחיד בקומה הכולל בריכת שחייה פרטית.

מבית לאטי. בנין בפרויקט פארק רקפות|הדמיה: OLIN20
מבית לאטי. בנין בפרויקט פארק רקפות|הדמיה: OLIN20

הקונספט של הפרויקט כולל שלושה אדריכלים בשלושה מתחמים. תכנון של כל פרויקט יתבצע על ידי אדריכל אחר, על מנת ליצור שלושה מתחמים: כ-7 דונם, כ-5 דונם וכ-4 דונם. במרכז המתחמים יוקם פארק גדול של כ-10 דונם.

מועד אכלוס הפרויקט צפוי להתבצע תוך 24 חודשים. עבודות הבנייה בשטח מתבצעות בקצב מואץ.

ובאותו עניין – 20 דירות נמכרו בפרויקט המגורים שובל טאצ’, המוקם ברחוב מנשה פינת רחוב ערמונים בקרית ביאליק על ידי חברת שובל מתחמי מגורים בע”מ שבבעלותו של היזם משה מילר.

בעבר שימש המגרש כמחסני עיריית קרית ביאליק. הפרויקט יכלול 38 יחידות דיור ויציע דירות החל מ-3 חדרים ועד לדופלקס 7 חדרים בשטח של כ-160 מ”ר.

20 הרוכשים הראשונים נהנו מהטאצ’ האישי והייעוץ האישי של מומחה ההום והסטיילינג מושיק גלאמין. דירות 4.5 חדרים נמכרות החל מ-1.415 מיליון שקל, דירות 3 חדרים החל מ-920 אלף שקל.

בשבועות הקרובים תחל החברה בחישוף וניקיון השטח כהכנה לתחילת בניית הפרויקט, לאחר שקיבלה את היתר הבנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

מילר: “הבנייה תחל עם קבלת היתר בנייה סופי, שצפוי להתקבל בקרוב. פרויקט המגורים שובל טאצ’ מסמל מהי התחדשות עירונית באמת. בעבר, מחסני העירייה מוקמו מחוץ לגבולות העיר, וכיום שטח זה נמצא במיקום הטוב ביותר בעיר, באזור שקט ופסטורלי אך גם קרוב ומרכזי”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *