מיזוג בין עורכי דין מובילים בהתחדשות עירונית

מיזוג בין עורכי דין מובילים בהתחדשות עירונית
יש פוטנציאל. עו"ד ארד ועו"ד ללום
צילום: פרטי

משרד אברהם ללום ושות’ ממשיך לצמוח וגייס את עמית ארד, מעורכי הדין המובילים ומנוסים בישראל בתחום ייצוג דיירים בהתחדשות עירונית ועל פתיחתה של מחלקת ייצוג דיירים. ראוי לציין כי דווקא בתקופה בה מיזם תמ”א 38 מקרטע עקב החלטות משפטיות סותרות, במשרד עו”ד ללום האמינו כי יש פוטנציאל בתחום זה ההתחדשות העירונית בישראל.
עו”ד אברהם ללום הנו סגן ראש לשכת עורכי הדין, יו”ר פורום המקרקעין הארצי של לשכת עוה”ד, ומחבר ספרי ההדרכה לעורכי דין בתחום של התחדשות עירונית. עד היום עסק משרד עורכי דין ללום בהובלה מקצועית של תחום ההתחדשות העירונית כולו, אך במישור המעשי בייצוג יזמים בעיקר.

יש פוטנציאל. עו"ד ארד ועו"ד ללום|צילום: פרטי
יש פוטנציאל. עו”ד ארד ועו”ד ללום|צילום: פרטי

עו”ד ארד הנו בעל ניסיון עסקי יזמי וניהולי עשיר, לצד ניסיונו המשפטי, באופן שמקנה לו הבנה מעמיקה ויכולת ניתוח של פרויקטים להתחדשות עירונית, אותם הוא רתם לטובת ניהול פרויקטים של התחדשות עירונית עבור בעלי הדירות והשגת תמורה מיטבית עבורם. הוא ידוע מאוד ברמת-גן ועומד בראש קבוצת הפייסבוק “רמת גן מתחדשת”, הנחשבת לאחת הגדולות והמשפיעות ביותר.
עם הצטרפותו של עו”ד ארד למשרד ללום תפתח מחלקה נפרדת של ייצוג דיירים בראשותו של עו”ד ארד. המחלקה תפעל לליווי משפטי של בעלי הדירות, ארגון וקידום פרויקטים, הכל תוך שמירה על האינטרסים של בעלי הדירות והשגת תמורה מרבית עבורם.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *