“לאטי יזמות” זכתה במכרז להקמת פרויקט כרמיאל

“לאטי יזמות” זכתה במכרז להקמת פרויקט כרמיאל
מי יבנה בית. כרמיאל
צילום: עיריית כרמיאל

לאחר שחברת לאטי יזמות בע”מ, שבבעלות חברת האופנה הארצית המובילה “רנואר” וכן היזם ואיש העסקים יוסי לאטי, זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת בניין יוקרה בקרית מוצקין, התבשרה החברה על זכייתה במרכז נוסף של רמ”י, על מגרש בשטח של כ-5.5 דונם המיועד לבניית כ-30 יח”ד בשכונת הר כרמי בכרמיאל. תמורת השטח, שילמה החברה כ- 10מיליון שקל.
לאטי יזמות מגיעה לכרמיאל. חברת לאטי יזמות בע”מ, החלה בהיערכות לקראת שיווק פרויקט יוקרה נוסף והפעם בכרמיאל, באזור ירוק ופתוח שיציע דירות גן 5 חדרים עם גינות גדולות וכן פנטהאוזים יוקרתיים. בחברה מעריכים כי תוך מספר חודשים תחל הבנייה וכי עד שנתיים מיום תחילת עבודות ההקמה, הפרויקט יאוכלס.
כמו כן, בימים אלה, חברת לאטי יזמות בע”מ החלה בשיווק פרויקט יוקרה נוסף במשכנות האומנים בקרית מוצקין, שיציע דירות גן עם גינות גדולות, דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים עם מרפסות שמש רחבות. החברה מעריכה כי תוך מספר חודשים תחל הבנייה וכי עד שנתיים מהיום הפרויקט יאוכלס כולו.

מי יבנה בית. כרמיאל|צילום: עיריית כרמיאל
מי יבנה בית. כרמיאל|צילום: עיריית כרמיאל

במקביל, חברת לאטי יזמות בע”מ, מסיימת לאכלס את שכונת המגורים היוקרתית “נחלת בנימין” בקרית אתא המונה 140 יח”ד. כמו כן, חברת לאטי יזמות בע”מ, החלה בעבודות הביצוע של פרויקט היוקרה “פיבקו מול הים” במערב חיפה. פרויקט מגורים ייחודי ויוקרתי, שכולל 150 יח”ד, במיקום הטוב ביותר במערב חיפה, המשלב עיצוב אדריכלי מרתק, נוף קסום לים וסטנדרט בנייה מתקדם של חברת הבנייה לאטי והאדריכל אילן פיבקו.
בנוסף, חברת לאטי יזמות בע”מ, החלה בבנייתם והקמתם של פרויקט היוקרה “נוף הכרמל”, ברח’ נוף הכרמל, הסמוך ליציאה הדרומית של קרית אתא, שיכלול 10 יח”ד, פרויקט היוקרה “התאנים” בקרית אתא, שיכלול 11 יח”ד ופרויקט הבוטיק היוקרתי “הנביאים” בקרית אתא המציע 7 יח”ד. מועד האכלוס הוקדם ויתבצע כבר בחודש אוגוסט הקרוב.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *