יוזמה: משלמים מעט והיתרה בכניסה לדירה

יוזמה: משלמים מעט והיתרה בכניסה לדירה
החל ממליון שקל. טאצ'
הדמיה: האדריכל אברי פישר

חברות בנייה הצפון יוזמות מבצעים והצעות אטרקטיביות במטרה למשוך קונים

פרויקט המגורים שובל טאצ’, בקרית ביאליק, יוצא לרגל השנה החדשה במבצע שיווק במסגרתו ישלם רוכש דירה בפרויקט 300 אלף שקל והיתרה תשלום עם הכניסה לדירה.

מנהל חטיבת היזמות בקבוצת שובל ישי רוט: “החלטנו לצאת עם ההטבה, במטרה לעזור לרוכשים אשר מתקשים לממן את רכישת הדירה ולתת הטבה ל- 5 רוכשים חדשים, שלמו 300 אלף שקלים בחתימת ההסכם ואת היתרה בכניסה לבית, כאשר אנחנו נממן את הריבית”.

20 דירות כבר נמכרו בפרויקט המגורים, המוקם ברחוב מנשה פינת רחוב ערמונים ע”י חברת שובל מתחמי מגורים בע”מ, מקבוצת שובל שבבעלותו של היזם משה מילר. דירות 5 חדרים במחיר החל מ-1,415,000 שקלים ומדירת 3 חדרים אחרונה וייחודית למשפחות צעירות במחיר של מיליון שקל.

החל ממליון שקל. טאצ'|הדמיה: האדריכל אברי פישר
החל ממליון שקל. טאצ’|הדמיה: האדריכל אברי פישר

לדברי הבעלים ויו”ר קבוצת שובל היזם משה מילר: “פינינו את המחסנים ששימשו את עיריית קרית ביאליק וניקינו את השטח לצורך בניית הפרויקט. פינוי המחסנים מלב שכונת מגורים ותיקה משמש כדוגמה חיה של התחדשות עירונית”.

עוד ציין מילר כי, יתרונה המובהק של קבוצת שובל היא כחברה יזמית ומבצעת, דבר המביא ביטחון ושקט לרוכשים בפרויקט.

פרויקט המגורים היוקרתי שובל טאצ’ יכלול 38 יחידות דיור בסטנדרטים גבוהים עם מפרט יוקרתי וסטיילינג צעיר, ויציע מגוון סוגי דירות, החל מ-3 חדרים ועד לדופלקס 7 חדרים בשטח של כ-160 מ”ר.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *