אפליקציה חדשה לענף הנדל”ן

אפליקציה חדשה לענף הנדל”ן
אנחנו במפה.
בצילום: אלדד גפן, טל ברודי וליאור דינר. צילום: אבי מדר

היישומון הופך את החיפוש אחר דירה למכירה או להשכרה בכל מקום בארץ לפשוט וקל

טל ברודי הוא שותף עסקי באפליקציה חדשה (יישומון) בשם Zoome, שפיתחו אלדד גפן וליאור דינר.

האפליקציה הופכת את החיפוש אחר דירה למכירה או להשכרה בכל מקום בארץ לפשוט וקל. האפליקציה מבוססת על מפות גוגל ואפשר לראות בה את כל הדירות שמוצעות סביבכם באזור בו אתם נמצאים, או בכל אזור אחר.

אנחנו במפה. |בצילום: אלדד גפן, טל ברודי וליאור דינר. צילום: אבי מדר
אנחנו במפה. |בצילום: אלדד גפן, טל ברודי וליאור דינר. צילום: אבי מדר

אם גם אתם סקרנים לדעת כמה דורש השכן שלכם על הדירה שלו שמוצעת למכירה, או מעוניינים לבצע סקר מחירים באזור המגורים שלכם, אפליקציית Zoome, שהיא גם אתר סלולרי, מבוססת על מפות גוגל ומאפשרת לקבל תוך מספר שניות את כל המידע הנדרש לקנייה או למכירה של נכס. המידע שמציעה האפליקציה יחסוך זמן בחיפוש מידע באינטרנט על מחירי נכסי נדל”ן, ביצוע עצמאי של השוואות מחירים, פנייה למתווכים וסיורים באזור.

במנוע החיפוש ניתן לבחור נכסים להשכרה או למכירה, יד שנייה או נכסים חדשים, קרקעות ומגרשים וגם משרדים. לחיצה על כל נכס שמופיע על המפה, תעלה פרטים מלאים עליו, לרבות מחיר וגלריית צילומים. כך תוכלו להתרשם תוך דקות מכל המידע הנדרש על נכסים באזורכם או בכל אזור אחר שתבחרו.

בנוסף, מציעה האפליקציה מידע על כל הדירות שנמכרו והושכרו בארץ בחצי השנה האחרונה, בהתאם לנתוני רשות המיסים. המידע הרב שמציעה האפליקציה כמובן חוסך זמן מיותר בחיפוש מידע באינטרנט על מחירי נכסי נדל”ן, ביצוע עצמאי של השוואות מחירים, פנייה מייגעת לאינספור מתווכים וסיורים מתישים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *