התעשייה בקריית מלאכי בתנופה!

התעשייה בקריית מלאכי בתנופה!
צילום:Pixabay

משרד הכלכלה והתעשייה מוציא לשיווק 265 דונם באיזור התעשייה “תימורים” בקרית מלאכי

על רקע הביקושים להקמת מפעלים חדשים באזור, מנהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה והתעשייה פותח שטחים נוספים לשיווק באיזור התעשייה תימורים בקרית מלאכי

כבר ברבעון הראשון של שנת 2019 ישווקו קרקעות להקמת 5 מפעלים באזור התעשייה בגודל של 25 דונם

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: “התעשייה הישראלית היא מנוע צמיחה חשוב בכלכלה הישראלית והגידול המשמעותי בביקושים ובשיווק הקרקעות, מעיד כי סיוע המדינה מאפשר את התנאים לצמיחה זו. פתיחת מפעלים וחברות בכל רחבי הארץ, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה”.

שר הכלכלה אלי כהן וראש העיריה אליהו זוהר
שר הכלכלה אלי כהן וראש העיריה אליהו זוהר


קריית מלאכי בתנופה: מנהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה והתעשייה ועיריית קריית מלאכי יכשירו 256 דונם לשיווק ליזמים להקמת מפעלים באזור התעשייה “תימורים”.

אזור התעשייה נמצא באזור פיתוח א’ ונהנה מהטבות הקבועות בחוק, בין היתר מפעלים בתחומו זכאים למענקים והטבות מס על פי החוק לעידוד השקעות הון והקצאת קרקע למטרות תעשייה או מלאכה בפטור ממכרז.

קריית מלאכי מונה כיום כ- 24,000 תושבים ובשנים הקרובות צפויה להכפיל את מספר תושביה ולקדם פארק עסקים ותעשיה חדש אשר ישתרע על שטח של כ-1200 דונם וזאת במקביל לתהליכי התחדשות רבים אשר מתרחשים ברחבי העיר ובאזור התעשייה הקיים.

פרוייקט כרמי הנדיב קרית מלאכי
פרוייקט כרמי הנדיב קרית מלאכי


כאמור, מנהל אזורי תעשייה בשיתוף פעולה עם עיריית קריית מלאכי סיימו עבודת מטה להכשרת שטחים נוספים, כשבשלב הראשון יפתחו 5 מגרשים בגודל כולל של 25 דונם. בשלב השני, במהלך שנת 2019, צפויים להיות משווקים 240 דונם נוספים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *